KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14828311

nr 1482 8311

Oidentifierad konstnär. Signerad 1841, Vintermotiv. Olja på duk, 23x32 cm, yttermått inklusive ram: 29x38 cm

Kondition: skadad duk

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 18:20:10